All campaign items

  • Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.56/oz
  • On Sale! Limit 4
    Club Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.17
    $0.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cheez-It Extra Toasty Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.56/oz
  • On Sale! Limit 4
    Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.17
    $0.30/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd