Find a variety of sodas, including classic colas, root beer, citrus flavors, and zero-sugar options. This selection ranges from single-serve bottles and two-liter bottles to convenient multi-packs.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Diet Coke Soda, 20 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.17/fl oz
  • Fever-Tree Premium Club Soda, 6.8 fl oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.28/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Poppi Prebiotic Soda Root Beer, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.37
    $0.20/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Sprite Lemon-Lime Soda, 12 fl oz, 12 count
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $14.14
    $0.10/fl oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Machu Picchu Alpine Mint Zero Sugar Yerba Mate Drink, 12 fl oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/fl oz
  • Pepsi Diet Soda, 20 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.17/fl oz
  • Coca-Cola Soda, 12 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Coca-Cola Zero Sugar Cola, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.14
    $0.10/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Sierra Nevada Handcrafted Ale Pale Ale

    Open Product Description
    $13.49
    $0.19/fl oz
    Pickup only
  • Fever-Tree Premium Club Soda, 16.9 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.27/oz
  • Coca-Cola Zero Sugar Cola, 20 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.17/fl oz
  • Pepsi Soda, 20 fl oz
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.17/fl oz
  • Pepsi Zero Sugar Soda Cola 20 Fl Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.17/fl oz
  • Schweppes Ginger Ale - Diet, 20 fl oz

    Open Product Description
    $3.49
    $0.17/fl oz
  • Something and Nothing Hibiscus & Rose Premium Soda

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/fl oz
  • On Sale!
    Culture Pop Wild Berries & Lime Probiotic Soda, 12 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Nixie Organic Classic Cola Zero Sugar Soda, 12 fl oz
    Organic
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
  • Fever-Tree Premium Ginger Beer, 5.07 fl oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.99
    $0.20/fl oz
  • Fever-Tree Premium Ginger Beer, 16.9 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/fl oz
  • Coca-Cola Original Taste Soda, 20 fl oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.15/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Poppi Prebiotic Soda Classic Cola, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.37
    $0.20/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Poppi Prebiotic Soda Orange, 12 Fl Oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.37
    $0.20/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Something and Nothing Yuzu Premium Soda

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/fl oz
  • Coca-Cola Original Taste Soda, 33.8 fl oz
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.79
    $0.08/fl oz
  • Nixie Organic Strawberry Cream Zero Sugar Soda, 12 fl oz
    Organic
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • Diet Coke Caffeine-Free Bottle, 20 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.50
    $0.13/fl oz
  • Hal's New York Original Ginger Ale, 20 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Coca-Cola Original Taste Soda, 12 fl oz, 12 count
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $14.14
    $0.10/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Diet Coke Soda, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.14
    $0.10/fl oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bundaberg Ginger Beer, 12.7 fl oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $11.99
    $0.24/oz