Pick up fried chicken that's ready to eat, from options like mixed 8-piece boxes with drums, thighs, breasts, and wings, dark meat boxes for thigh and drumstick lovers, and spicy or marinated varieties for extra flavor. Grab it hot for dinner tonight or cold for easy leftovers.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.54/oz
  • Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Fresh Made Fried Chicken Sandwich - Sold Cold, 8 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz