Stock up on versatile tahini for homemade hummus, salad dressings, and savory sauces. Choose from smooth sesame pastes, organic squeezable tahini, and traditional jars.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Mighty Sesame Co. Organic Creamy Squeezable & Ready Tahini, 10.9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mighty Sesame Co. Whole Seed Creamy Squeezable & Ready Tahini, 10.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Soom Premium Tahini, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.91/oz