Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.46/oz
  • Malk Organic Original Oat Milk, 28 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/fl oz
  • Oatly! The Original Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.11/fl oz
  • Nasoya Extra Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
  • On Sale! Limit 4
    Siete Almond Flour Grain Free Tortillas, 8 count, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.29
    $0.26/fl oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.33/oz
  • Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $1.13/oz
  • Ripple Dairy-Free Unsweetened Original Plant-Based Milk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $0.16/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.14
    $0.13/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Esti Plant-Based Feta Style Block Cheese, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
  • Oatly! The Original Full Fat Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.11/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.19
    $3.28 each
  • Remedy Organics Vanilla Dream 100% Plant Based Shake, 12 fl oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/fl oz
  • House Foods Premium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush 15g Protein Peanut Butter Chocolate Chip Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.46/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Early Bird Jubilee Granola, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $14.99
    $1.25/oz
  • Bob's Red Mill Gluten Free Organic Thick Rolled Oats, 32 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $0.41/oz
  • Kite Hill Plain Almond Milk Cream Cheese Style Spread, 8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $11.99
    $1.50/oz
  • Elmhurst Plant Based Smooth & Creamy Unsweetened Milked Almonds, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.49
    $0.33/fl oz
  • Elmhurst Unsweetened Milked Hazelnuts, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.49
    $0.33/fl oz
  • Impossible Chicken Nuggets, 13.5 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.74/oz
  • Impossible Ground Beef, 12 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • Malk Organic Vanilla Almond Milk, 28 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $8.99
    $0.32/oz
  • Silk Organic Unsweet Soymilk, 64 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $8.39
    $0.13/fl oz
  • Bob's Red Mill Coconut Spice Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.73/oz
  • Daiya Block Jalapeño Havarti Style Cheese, 7.1 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.13/oz
  • Daiya Dairy-Free Chive & Onion Cream Cheeze, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • Impossible Burger Patties, 2 count, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • Malk Organic Vanilla Oat Milk, 28 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/fl oz