Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Organic Chicken Tenders
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.99 avg/ea
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Organic Chicken Breasts
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.99 avg/ea
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Chicken Thighs
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Breaded Chicken Breast Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • Pounded Chicken Cutlets

    Open Product Description
    $7.79 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Boneless, Skinless Chicken Thighs
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Boneless, Skinless Chicken Breast, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $13.98/lb
  • Bell & Evans Organic Boneless, Skinless Chicken Thighs, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $9.98/lb
  • Bell & Evans Boneless, Skin-On Chicken Thighs, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Bell & Evans Chicken Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Pounded Breaded Chicken Cutlets

    Open Product Description
    $11.88 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Thin Sliced Chicken Breast
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.39 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Breaded Boneless Skinless Chicken Breasts, 10.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.24/oz
  • Tyson Fully Cooked Chicken Nuggets, 29 oz. (Frozen)
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $11.99
    $0.41/oz
  • Bell & Evans Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Fries, 26.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Bell & Evans Organic Ground Chicken, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Drumsticks
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.70 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.34 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.64 avg/ea
    $4.11/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Thighs, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Bell & Evans Breaded Chicken Breast Tenders, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • Tyson Fully Cooked Spicy Chicken Patties, 23 oz. (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.52/oz