Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Made Grilled Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $10.49 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Antibiotic Free Latin Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Bell & Evans Rotisserie Chicken - Sold Hot, 32 oz

    Open Product Description
    $13.99
    $0.44/oz
  • Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.54/oz
  • Fresh Made Nashville Hot Chicken Tenders

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
  • Fresh Made Hand Breaded Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.49 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Sliced Grilled Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.96 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Hand Breaded BBQ Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $7.69 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Breaded Chicken Cutlets - Sold Cold

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Hand Breaded Chicken Wings

    Open Product Description
    $7.69 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Boneless Buffalo Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $7.59 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made BBQ Chicken Tenders

    Open Product Description
    $6.49 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Boneless Barbeque Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $7.59 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Buffalo Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.49 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Fried Buffalo Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.24 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Fresh Made Hand Breaded Boneless Chicken Wings

    Open Product Description
    $7.59 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Fried Chicken Sandwich - Sold Cold, 8 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • Fresh Made Hand Breaded Buffalo Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.29 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight