Bowl & Basket Hungarian-Inspired Mushroom Soup, 20 oz
Bowl & Basket
Gluten Free
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$8.99
$0.45/oz
Bowl & Basket Butternut Squash Soup with Granny Smith Apples, 20 oz, $8.99
Bowl & Basket Butternut Squash Soup with Granny Smith Apples, 20 oz
Blend of Puréed Butternut Squash & Onions with Apples & Pinch of Nutmeg
Bowl & Basket
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Vegan
Open Product Description
$8.99
$0.45/oz
Bowl & Basket Chicken & Dumpling Soup with Dark and Light Meat Chicken, 20 oz, $8.99
Tender Dark & Light Meat Chicken, Sautéed Onions, Celery & Carrots in Thickened Stock with Hearty Dumplings, Parsley, & Dash of Nutmeg
Bowl & Basket
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$8.99
$0.45/oz
Bowl & Basket Cream of Broccoli Soup, 20 oz, $6.99
Chopped Florets & Puréed Broccoli Stems With Onions, Light Cream & Pinch of Sea Salt
Bowl & Basket
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$6.99
$0.35/oz
Bowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 oz, $8.99
Bowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 oz
Bowl & Basket
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$8.99
$0.45/oz
Bowl & Basket New England Style Clam Chowder Soup, 20 oz, $8.99
Tender Sea Clams in Roux-thickened Fish Stock with Light Cream, Diced Potatoes & Sautéed Onions
Bowl & Basket
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$8.99
$0.45/oz
Bowl & Basket Split Pea Soup with Uncured Ham, 20 oz, $8.99
Puréed Blend of Green Split Peas, Onions, Celery, Carrots & Chicken Stock, with Uncured Ham*
*No Nitrates/Nitrites Added Except for Those Naturally Occurring in Celery Powder.