Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Harken The Lil' Crunchy Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $3.33/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Harken The Lil' Gooey Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.99
    $3.33/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • barkTHINS Pretzel & Sea Salt Dark Chocolate, 4.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.99
    $1.91/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.66/oz
  • Lindt Excellence 78% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/oz
  • On Sale!
    Undercover Dark Chocolate + Blueberries Chocolate Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $2.00/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • SNACKINESS GUMMY WORMS

    Open Product Description
    $5.49
    $0.50/oz
  • Hu Organic + Paleo Dark Chocolate Gems, 9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $1.44/oz
  • Mezcla Hazelnut Chocolate Puff-Crispy Bar, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.29
    $2.35/oz
  • Morinaga Hi-Chew Green Apple Fruit Chews, 1.76 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.41/oz
  • Unreal Dark Chocolate Caramel Peanut Nougat Bar, 3.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.99
    $2.64/oz
  • Beyond Good Madagascar Pure Dark Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.49
    $3.22/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $1.38/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Classic Recipe Hazelnut Milk Chocolate Bar, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.82/oz
  • Mitica Orange Delights Hand-Dipped Dark Chocolate Candied Oranges, 4.94 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.99
    $4.49/oz
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Blue Raspberry Soft & Chewy Strips, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.71/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hazelnut Five Star Milk Chocolate Bar   , 1.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $3.33/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lake Champlain Chocolates Caramel Milk Chocolate 5 Star Bar , 2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • SNACKINESS GUMMY BEARS

    Open Product Description
    $5.49
    $0.50/oz
  • SNACKINESS SOUR KIDS, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
  • Altoids Wintergreen Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $2.27/oz
  • Blobs Orange - Peach Gummy Candy, 1.8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $2.77/oz
  • Shameless Snacks Wassup Watermelon Gummy Candy, 1.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $2.22/oz
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $3.01/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat With Creamy Milky Filling, 4 count, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.90/oz
  • Pür Peppermint Sugar-Free Chewing Gum with Xylitol, 9 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.49
    $0.28 each
  • Pür Wintergreen Sugar-Free Chewing Gum with Xylitol, 9 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.49
    $0.28 each