Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Quest Nacho Cheese Flavor Tortilla Style Protein Chips, 1.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $3.63/oz
  • Love, Corn Sea Salt Delicious Crunchy Corn Snack, 1.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.56/oz
  • Jackson's Avocado Oil Carolina BBQ Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.69
    $1.14/oz
  • Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.69
    $1.14/oz
  • Kettle Brand Krinkle Cut Salt & Fresh Ground Pepper Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 1 1/2 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.66/oz
  • On Sale!
    Nora Tempura Original Flavor Seaweed Snacks, 1.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.69
    $2.93/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Deep River Snacks Mesquite BBQ Flavored Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/oz
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Siete Squeeze of Lime Grain Free Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • The Good Crisp Company Classic Original Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.07/oz
  • Pipcorn Real Cheddar Heirloom Snacks Cheese Balls, 4.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.22/oz
  • Cape Cod Waves Kettle Cooked Sea Salt Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Deep River Snacks Salt & Cracked Pepper Flavored Krinkle Cut Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.96/oz
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Cinnamon Sugar 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Fire Roasted Jalapeno 7.33 Oz

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Parmesan Garlic & Herb 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Xochitl Organic Mexican Style Totopos Blue Corn Tortilla Chips, 7.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
  • Xochitl Sea Salt Mexican Style Totopos White Corn Tortilla Chips, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
  • Deep River Snacks Sea Salt & Vinegar Flavored Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/oz
  • Pirate's Booty With Aged White Cheddar, 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/oz
  • Hal's New York Original Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
  • Root Foods Tomato Chips
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.79
    $3.92/oz
  • Hal's New York Sour Cream & Onion Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.90/oz
  • Siete Sprinkle of Sea Salt Grain Free Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Tortilleria Mi Niña "Sea Salt" Organic Blue Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.62/oz
  • Late July Snacks Organic Blue Corn Dippers Tortilla Chips, 7.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.94/oz
  • On Sale!
    Tortilleria Mi Niña ''Spicy Chipotle Lime'' White Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.54/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Kettle Brand Backyard Barbeque Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.80/oz
  • Late July Snacks Garden Ranch Tortilla Chips, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Keoghs Irish Sea Salt Crisps, 4.4 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $1.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz