Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25/oz
  • Suzie's Organic Lightly Salted Brown Rice Thin Puffed Cakes, 4.9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.22/oz
  • Drizzilicious French Toast Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50/oz
  • Lundberg Family Farms Lightly Salted Brown Rice Cakes, 7.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.29
    $0.86/oz
  • Lundberg Family Farms Salt-Free Brown Rice Cakes, 7.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.29
    $0.86/oz
  • Lundberg Family Farms Wild Brown Rice Cakes, 7.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.29
    $0.86/oz
  • Suzie's Organic Corn Lightly Salted Thin Puffed Cakes, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $1.52/oz
  • Drizzilicious Lemon Mini Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50/oz
  • Bowl & Basket Apple Cinnamon Rice Cakes, 6.52 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.37/oz