Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 32 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) with Honey Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 16 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt, 6.7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.40/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Chobani Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Raspberry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • White Moustache Sour Cherry Yogurt
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • Nounós Vanilla Bean Greek Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
  • Chobani Flip Key Lime Crumble Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz
  • Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Fage Total Reduced Fat 2% Milkfat with Mixed Berries Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Zero Sugar Vanilla Flavored Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.49
    $0.40/oz
  • Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.49
    $0.40/oz
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • White Moustache Kiss Yogurt
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • Nounós Coconut Mango Probiotic A2/A2 Greek Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
  • Chobani Flip Almond Coco Loco Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz
  • Chobani Flip Cookie Dough Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz
  • Chobani Flip S'more S'mores Sweet Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz
  • Stonyfield Organic Greek Plain Nonfat Yogurt, 32 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $15.99
    $0.50/oz
  • Chobani Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.40/oz
  • Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Strawberry Banana on the Bottom Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz