All sale items

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Harken The Lil' Crunchy Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $3.33/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Harken The Lil' Gooey Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.99
    $3.33/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Blue Raspberry Soft & Chewy Strips, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.71/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lantmännen Finn Crisp Caraway Sourdough Rye Thins, 7 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.79
    $1.40/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Harken The Lil' Nutty Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.99
    $3.33/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    John McCann Steel Cut Oatmeal, 28 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.36/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dumpling Daughter Chicken & Cabbage Dumplings, 9.50 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.05/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dumpling Daughter Pork & Chive Dumplings, 12 count, 9.75 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.02/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Cinnamon Oat with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Oats & Honey with Toasted Coconut Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Vanilla Blueberry with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Crispy Chocolate Peanut Butter High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Peanut Crisp Flavored High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Cherry Berry Ropes Soft & Chewy Candy, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.71/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Watermelon Wedges Soft & Chewy Gummies, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.71/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $5.14
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Angie's Boom Chicka Pop Sea Salt Popcorn, 4.8 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.70
    $0.94/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lantmännen Finn Crisp Original Sourdough Rye Thins, 7 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Palmini Hearts of Palm Angel Hair, 12 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.44
    $0.37/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $8.00
    Better Sour Pomegranate Apricot Plum
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.00
    $2.22/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Harken The Gooey One Salted Date Caramel Candy Bar, 1.41 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.69
    $2.62/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Harken The Nutty One Peanut & Date Caramel Candy Bar, 1.41 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.69
    $2.62/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th