All sale items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • 2 for $3.88 Limit 4
    Polar Premium Original Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.94
    $0.06/fl oz
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Coco Goods Natural Coconut Water, 16.9 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.24/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hal's New York Original Seltzer Water, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.74
    $0.05/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Siete Almond Flour Grain Free Tortillas, 8 count, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    California Olive Ranch Global Blend Extra Virgin Olive Oil, 25.4 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $28.49
    $1.12/fl oz
    was $31.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cocojune Pure Coconut Organic Cultured Coconut Yogurt, 16 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.19
    $0.57/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mighty Sesame Co. Organic Creamy Squeezable & Ready Tahini, 10.9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Gala Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pomi Strained Tomatoes, 26.46 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.79
    $0.22/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 25.3 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.29
    $0.64/fl oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nutiva Organic Virgin Coconut Oil, 14 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $15.99
    $1.07/fl oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Colavita The Essential Olive Oil, 17 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.82/fl oz
    was $15.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Paleonola Grain Free Cinnamon Blueberry Granola, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $1.20/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Paleonola Grain Free Maple Pancake Granola, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $0.75/oz
    was $8.12 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Paleonola Grain Free Original Granola, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $1.20/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    Michaels of Brooklyn Home Style Gravy, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.28/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mighty Sesame Co. Whole Seed Creamy Squeezable & Ready Tahini, 10.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Granny Smith Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Pink Lady Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Eggland's Best Hard Cooked Eggs, Medium White, 6 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.54/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Celestial Seasonings Peppermint Herbal Tea Bags, 20 count, 1.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.22 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Celestial Seasonings Sleepytime Herbal Tea Bags, 20 count, 1.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.22 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cento All Purpose Crushed Tomatoes, 28 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.50
    $0.16/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cocojune Pure Coconut Organic Cultured Coconut Yogurt, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lucini Extra Virgin Olive Oil, 16.9 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $37.49
    $2.22/fl oz
    was $39.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Morton Kosher Salt, Coarse, 16 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $0.14/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th