All sale items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Siete Almond Flour Grain Free Tortillas, 8 count, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.14
    $0.13/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Paleonola Grain Free Cinnamon Blueberry Granola, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $1.20/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Paleonola Grain Free Maple Pancake Granola, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $0.75/oz
    was $8.12 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Paleonola Grain Free Original Granola, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $1.20/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perfect Bar Dark Chocolate Chip Peanut Butter with Sea Salt Protein Bar, 2.3 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.90
    $0.97/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perfect Bar Peanut Butter the Original Refrigerated Protein Bar, 2.5 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.90
    $0.89/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Broccoli Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.29
    $0.73/oz
    was $8.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Extra Creamy Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.14
    $0.13/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Go Coconuts Coconut Milk & Coconut Water Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.14
    $0.13/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.14
    $0.13/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.14
    $0.13/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.14
    $0.13/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Vanilla Flavored Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.14
    $0.13/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Mexican Style Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.86
    $0.73/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    MadeGood Mornings Blueberry Organic Soft Baked Oat Bars, 1.06 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.04/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Undercover Milk Chocolate Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $2.00/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    MadeGood Mornings Cinnamon Bun Organic Soft Baked Oat Bars, 1.06 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.04/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    MadeGood Organic Drizzled Birthday Cake Flavor Granola Bars, 0.85 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kite Hill Blueberry Almond Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.19
    $0.79/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.69
    $0.12/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Elbows No. 81 Slow Dried Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $3.25
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Fettuccine No. 6 Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $3.25
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kate's Real Food Handle Bar Dark Chocolate Cherry & Almond, 2.2 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $1.00/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th