All sale items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Angie's Boom Chicka Pop Light Sweet & Salty Kettle Corn, 5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.70
    $0.94/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Vanilla Almond Crisp Granola, 5g Protein, Fiber, 12  oz Bag
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Chocolate Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.59
    $0.66/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tortilleria Mi Niña "Pico De Gallo" White Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.54/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tortilleria Mi Niña ''Spicy Chipotle Lime'' White Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.54/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tortilleria Mi Niña Organic Sea Salt White Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.54/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.70
    $0.67/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lantmännen Finn Crisp Caraway Sourdough Rye Thins, 7 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Orville Redenbacher's Butter Gourmet Popping Corn, 3.29 oz, 3 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.30
    $0.44/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mush 15g Protein Peanut Butter Chocolate Chip Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.46/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    RiceSelect Whole Wheat Orzo, 26.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.49/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    John McCann Steel Cut Oatmeal, 28 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.36/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Cinnamon Oat with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Dark Chocolate Clusters Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Oats & Honey with Toasted Coconut Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Peanut Butter Clusters Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Vanilla Blueberry with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cakes Buttermilk Flapjack & Waffle Mix, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.42/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cakes Chocolate Chip Flapjack & Waffle Mix, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.47/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Blueberry Gluten Free Fig Bar, 2 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.62/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Gluten Free Raspberry Fig Bar, 2 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.62/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    One Degree Organic Foods Sprouted Quinoa Cacao Granola, 11 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.59
    $0.60/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Classic Rolled Protein Oats, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    McCann's Quick Cooking Rolled Oats Irish Oatmeal, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    One Degree Organic Foods Gluten Free Sprouted Brown Rice Cacao Crisps, 10 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Chocolatey Chip Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.59
    $0.66/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.59
    $0.66/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tortilleria Mi Niña "Jalapeño Agave" White Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.54/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    McCann's Quick & Easy Steel Cut Irish Oatmeal, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Blueberry Fig Bar, 2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $2.75/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th