Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Harken The Lil' Crunchy Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $3.33/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Harken The Lil' Gooey Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.99
    $3.33/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • barkTHINS Pretzel & Sea Salt Dark Chocolate, 4.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.99
    $1.91/oz
  • On Sale!
    Undercover Dark Chocolate + Blueberries Chocolate Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $2.00/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hu Organic + Paleo Dark Chocolate Gems, 9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99
    $1.44/oz
  • Mezcla Hazelnut Chocolate Puff-Crispy Bar, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.29
    $2.35/oz
  • Unreal Dark Chocolate Caramel Peanut Nougat Bar, 3.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.99
    $2.64/oz
  • Beyond Good Madagascar Pure Dark Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.49
    $3.22/oz
  • Mitica Orange Delights Hand-Dipped Dark Chocolate Candied Oranges, 4.94 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $21.99
    $4.49/oz
  • On Sale!
    Hazelnut Five Star Milk Chocolate Bar   , 1.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $3.33/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lake Champlain Chocolates Caramel Milk Chocolate 5 Star Bar , 2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $3.01/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat With Creamy Milky Filling, 4 count, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.90/oz
  • On Sale! Limit 4
    M&M's Milk Chocolate Candies, 1.69 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $1.18/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • BeeMax Dubai Style Chocolate, 7.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $14.99
    $2.13/oz
  • On Sale!
    Harken The Lil' Nutty Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.99
    $3.33/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Date Smarter! Chocolate Covered Date Caramels, 3.17 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.92/oz
  • Mid-Day Squares Peanut Butta Chocolate + Functional Bar, 4 count, 4.66 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $2.14/oz
  • Tony's Chocolonely Dark Milk Chocolate Pretzel Toffee, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.42/oz
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate with Hazelnuts, 6.35 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.42/oz
  • Unreal Dark Chocolate Coconut Bars, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $2.14/oz
  • Unreal Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $2.25/oz
  • Beyond Good Toasted Hazelnut Uganda Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $3.22/oz
  • Chocxo 70% Cacao Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 3.45 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $2.32/oz
  • Chocolove Almonds & Sea Salt in Strong Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $2.34/oz
  • Chocolove Filled Salted Caramel in Dark Chocolate, 3.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $2.34/oz
  • Chocolove Strong Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $2.34/oz
  • Beyond Good Madagascar Sea Salt & Nibs Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.49
    $3.22/oz