Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.66/oz
  • Lindt Excellence 78% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $1.38/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Classic Recipe Hazelnut Milk Chocolate Bar, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.82/oz
  • Ritter Sport Minis Premium German Chocolate Assortment Limited Edition, 5.29 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $1.89/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.59
    $2.08/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.59
    $1.81/oz
  • Tony's Chocolonely 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.42/oz
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.42/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.66/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Blood Orange, 3.5 Oz Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Sea Salt Almond, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $1.38/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.82/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/5.3oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Excellence Extra Creamy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • Lindt Excellence Intense Orange Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • Lindt Excellence Sea Salt Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • Lindt Excellence 85% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 86% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $2.28/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Dark Chocolate Almond Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $3.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Dark Chocolate Cashew Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $3.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th