Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 1 1/2 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.66/oz
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Cinnamon Sugar 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Fire Roasted Jalapeno 7.33 Oz

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Parmesan Garlic & Herb 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 7.33 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Bagel Chips Everything 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.19
    $0.74/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Bagel Chips Sea Salt 7 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.19
    $0.74/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Bagel Chips Toasted Garlic 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.19
    $0.74/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Multigrain 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Pita Chips Rosemary & Olive Oil, 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Frank's RedHot Seasoned Bagel Chips, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz