Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Kettle Brand Krinkle Cut Salt & Fresh Ground Pepper Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Deep River Snacks Mesquite BBQ Flavored Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/oz
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • The Good Crisp Company Classic Original Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.07/oz
  • Cape Cod Waves Kettle Cooked Sea Salt Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Deep River Snacks Salt & Cracked Pepper Flavored Krinkle Cut Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.96/oz
  • Deep River Snacks Sea Salt & Vinegar Flavored Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/oz
  • Hal's New York Original Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
  • Hal's New York Sour Cream & Onion Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.90/oz
  • Kettle Brand Backyard Barbeque Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.80/oz
  • On Sale!
    Keoghs Irish Sea Salt Crisps, 4.4 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $1.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • Deep River Snacks Sea Salt & Vinegar Flavored Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.96/oz
  • Kettle Brand Jalapeño Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Community Snacks Honey BBQ, 2 oz

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/oz
  • Community Snacks Simply Sea Salt, 2 oz

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/oz
  • Deep River Snacks Original Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/oz
  • Hal's New York Barbeque Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.90/oz
  • Pringles Snack Stacks Potato Crisps Summer Fun Pack, 27 count, 19.36 oz

    Open Product Description
    $13.99
    $0.72/oz
  • Asher's Chocolate - Milk Chocolate Smothered Potato Chips, 7.5 oz

    Open Product Description
    $15.99
    $2.13/oz
  • Cape Cod Sweet & Spicy Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.93/oz
  • Cape Cod Sweet Mesquite Barbeque Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.93/oz
  • Kettle Brand Sea Salt Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.69
    $0.51/oz
  • Rallini Red Pepper Flavor Taralli, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Siete Fuego Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.09/oz
  • Siete Hint of Serrano Sea Salt & Vinegar Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.09/oz
  • Siete Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.09/oz
  • Community Snacks All Mixed Up
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.79
    $1.16/oz
  • Community Snacks Honey BBQ
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.79
    $1.16/oz
  • Community Snacks Sea Salt & Vinegar
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $1.16/oz