Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Almond Butter Clusters Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Cinnamon Oat with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Dark Chocolate Clusters Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Peanut Butter Clusters Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Raspberry Clusters with Chia Seeds Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Vanilla Blueberry with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.09
    $0.64/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Made Good Chocolate Chip Organic Granola Bites, 0.85 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.41/oz
  • Made Good Strawberry Organic Granola Bites, 0.85 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.41/oz
  • Made Good Vanilla Crispy Squares, 0.78 oz, 6 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $1.60/oz
  • MadeGood Chocolate Chip Organic Chewy Granola Bars, 0.85 oz, 6 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.17/oz
  • MadeGood Mixed Berry Organic Chewy Granola Bars, 0.85 oz, 6 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.17/oz
  • Magic Spoon Peanut Butter Grain-Free Cereal, 7 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $11.99
    $1.71/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush Blueberry Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.48/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mush Strawberry Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.48/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Nature's Path Flax Plus Organic Multibran Flakes Cereal, 13.25 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.45/oz
  • On Sale! Limit 4
    One Degree Organic Foods Gluten Free Sprouted Brown Rice Cacao Crisps, 10 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    One Degree Organic Foods Sprouted Cinnamon Flax Granola, 11 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.59
    $0.60/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    One Degree Organic Foods Sprouted Quinoa Cacao Granola, 11 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.59
    $0.60/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Paleonola Grain Free Maple Pancake Granola, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $0.75/oz
    was $8.12 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Purely Elizabeth Organic Recipe No. 01 Original Ancient Grain Granola, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.49
    $0.84/oz
  • Purely Elizabeth Recipe No. 02 Cranberry Pecan Ancient Grain Granola, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.84/oz
  • Purely Elizabeth Recipe No. 04 Blueberry Hemp Ancient Grain Granola, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.87/oz
  • Quest Oatmeal Chocolate Chip Flavor Protein Bar, 2.12 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $1.41/oz