Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.59
    $0.43/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.59
    $0.43/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.59
    $0.43/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crispy Onion Rings with Panko Breading and Sea Salt, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.09
    $0.60/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia House Cut Fries with Sea Salt, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.09
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia House Cut Fries with Sea Salt, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.09
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia House Cut Fries with Sea Salt, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.09
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Sweet Potato Fries with Sea Salt, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.59
    $0.43/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd