Our trout is farm raised in an antibiotic and hormone free environment. Our trout fillets are known their consistency and delicious texture. This recipe infuses lemon and pepper with our deliciously smoked trout fillet. A special twist on a Cole’s favorite! 3.2 oz
Our trout is farm raised in an antibiotic and hormone free environment. Our trout fillets are known their consistency and delicious texture. This recipe infuses lemon and pepper with our deliciously smoked trout fillet. A special twist on a Cole’s favorite! 3.2 oz
Our trout is farm raised in an antibiotic and hormone free environment. Our trout fillets are known their consistency and delicious texture. This recipe infuses lemon and pepper with our deliciously smoked trout fillet. A special twist on a Cole’s favorite! 3.2 oz
COLE'S
On Sale!
Open Product Description
$8.99
$2.81/oz
was $9.99
Offer Valid Week of Sep 25th
King Oscar Royal Fillets Skinless & Boneless Mackerel in Olive Oil with Lemon, 4.05 oz, $3.99
King Oscar Royal Fillets Skinless & Boneless Mackerel in Olive Oil with Lemon, 4.05 oz
King Oscar
High Protein
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$3.99
$0.99/oz
Matiz Mussels in Olive Oil & Vinegar, 4 oz, $10.99
Matiz Mussels in Olive Oil & Vinegar, 4 oz
Matiz
Gluten Free
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$10.99
$2.75/oz
Matiz Mussels in Olive Oil & Vinegar, 4 oz, $10.99
Matiz Mussels in Olive Oil & Vinegar, 4 oz
Matiz
Gluten Free
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$10.99
$2.75/oz
Matiz Mussels in Olive Oil & Vinegar, 4 oz, $10.99
Matiz Mussels in Olive Oil & Vinegar, 4 oz
Matiz
Gluten Free
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$10.99
$2.75/oz
Matiz Wild Cockles in Sea Salt Brine, 4 oz, $17.99