Filter Results

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Food Should Taste Good Multi Grain Tortilla Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.91/oz
  • Food Should Taste Good Sweet Potato Tortilla Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.91/oz
  • Popchips Sea Salt & Vinegar Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.19
    $0.84/oz
  • Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.69
    $1.14/oz
  • On Sale!
    Green Mountain Gringo Blue Corn Tortilla Strips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Green Mountain Gringo Multigrain Tortilla Strips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Green Mountain Gringo Yellow Corn Tortilla Strips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Late July Snacks Jalapeño Lime Tortilla Chips, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Late July Snacks Nacho Cheese Tortilla Chips, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Late July Snacks Organic Blue Corn Tortilla Chips, 10.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.69/oz
  • Late July Snacks Organic Chia & Quinoa Tortilla Chips, 10.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.69/oz
  • Late July Snacks Organic Sea Salt & Lime Multigrain Tortilla Chips, 7.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.93/oz
  • Late July Snacks Organic Sea Salt & Lime Tortilla Chips, 10.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.69/oz
  • Late July Snacks Organic Sea Salt Dippers Tortilla Chips, 7.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.94/oz
  • Late July Snacks Organic Sea Salt Multigrain Tortilla Chips, 7.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.93/oz
  • Late July Snacks Organic Sea Salt Tortilla Chips, 10.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.69/oz
  • On Sale! Limit 4
    Navitas Cacao Goji Organic Power Snacks, 8 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $14.69
    $1.84/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quest Hot & Spicy Flavor Tortilla Style Protein Chips, 1.1 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.50
    $3.18/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quest Nacho Cheese Flavor Tortilla Style Protein Chips, 1.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.50
    $3.18/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Siete Grain Free Nacho Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Siete Lime Maíz Corn Tortilla Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.07/oz
  • Siete Sprinkle of Sea Salt Grain Free Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Siete Squeeze of Lime Grain Free Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • On Sale! Limit 4
    The Good Crisp Company Outback BBQ Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.09
    $0.91/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Tortilleria Mi Niña ''Spicy Chipotle Lime'' White Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Xochitl No Salt Mexican Style Totopos White Corn Tortilla Chips, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
  • Xochitl Sea Salt Mexican Style Totopos White Corn Tortilla Chips, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
  • Xochitl Spicy Lime Mexican Style Totopos Flavored Tortilla Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
  • Xochitl The Dipper Mexican Style Totopos White Corn Tortilla Chips, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz