Select creamy peanut butter, crunchy almond spread, and hazelnut blends. Find everyday favorites for classic PB&J sandwiches, toast, and high-protein snacking.

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Barney Butter Bare Smooth Almond Butter, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.30/oz
  • Barney Butter Crunchy Almond Butter, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.30/oz
  • Lotus Biscoff Creamy Cookie Butter, 25.4 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $8.99
    $0.35/oz
  • Peanut Butter & Co Smooth Operator Peanut Butter Spread, 16 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
  • Peanut Butter & Co Crunch Time Peanut Butter Spread, 16 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
  • Barney Butter Smooth Almond Butter, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.30/oz
  • Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread, 12.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.59/oz
  • Crazy Richard's Creamy Natural Peanut Butter, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Crazy Richard's Crunchy Natural Peanut Butter, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Cream-Nut Crunchy Natural Peanut Butter, 16.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.54/oz
  • Cream-Nut Smooth Natural Peanut Butter, 17 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.53/oz
  • Ferrero Nutella & Go! Hazelnut Spread + Breadsticks, 1.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $1.49/oz
  • Ferrero Nutella & Go! Hazelnut Spread + Pretzel Sticks, 1.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.42/oz
  • Ferrero Nutella Hazelnut Spread with Cocoa, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.19
    $0.48/oz
  • Ferrero Nutella Hazelnut Spread with Cocoa, 26.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.49/oz
  • Jif Creamy Peanut Butter, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Jif Extra Crunchy Peanut Butter, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Jif Reduced Fat Creamy Peanut Butter Spread, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Chocolate Hazelnut & Almond Butter, 1.15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.09
    $1.82/fl oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Classic Almond Butter, 1.15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.09
    $1.82/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Justin's Classic Almond Butter, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.99
    $1.00/oz
  • Justin's Classic Peanut Butter Spread, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Honey Almond Butter, 1.15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.09
    $1.82/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Maple Almond Butter, 1.15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.09
    $1.82/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • MaraNatha Creamy Organic Peanut Butter, 16 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
  • Once Again Unsweetened Creamy Only Sesame Seeds Tahini, 16 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $14.99
    $0.94/oz
  • Skippy Creamy Peanut Butter, 16.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Skippy Extra Crunchy Super Chunk Peanut Butter, 16.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Skippy Reduced Fat Creamy Peanut Butter Spread, 16.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Smucker's Creamy Natural Peanut Butter, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz