Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Seapoint Farms Sea Salt Dry Roasted Edamame, 4 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Sesame Seeds, 2.4 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    Vegan

    Open Product Description
    $1.42 avg/ea
    $0.59/oz
    Final cost based on weight
  • Slate Classic Chocolate High Protein Milk Shake, 11 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/fl oz
  • Slate Mocha Latte High Protein Iced Coffe, 11 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Snow's Chopped Clams 6.5 oz. Can
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.70
    $0.42/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snyder's of Hanover Real Peanut Butter Filled Pretzel Pieces, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.52/oz
  • StarKist Tuna Creations Deli Style Tuna Salad, 3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • Stonewall Kitchen Artichoke Pesto, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25/oz
  • On Sale!
    Stonewall Kitchen Black Bean Salsa, 16.75 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.53/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Stonewall Kitchen Ghost Pepper Salsa, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.49
    $0.53/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Tache Original Pistachio Milk
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $0.28/fl oz
  • On Sale!
    Tonnino Yellowfin Tuna Fillets in Olive Oil, 6.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $1.34/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tonnino Yellowfin Tuna Fillets in Spring Water, 6.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $1.34/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Tonnino Yellowfin Tuna Solid Pack in Olive Oil, 4.94 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $1.01/oz
  • Tonnino Yellowfin Tuna Solid Pack in Spring Water, 4.94 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $1.01/oz
  • Vincent Hot Tomato Sauce
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
  • Voss Natural Spring Still Water, 16.9 fl oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/fl oz
  • Waterloo Grape Sparkling Water, 12 fl oz, 8 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.05/fl oz
  • Wholesome Pantry Organic Baby Rainbow Carrots, 12 oz bag
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
  • Wholesome Pantry Organic Green Beans, 12 oz bag
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
  • Wholesome Pantry Organic White Mushrooms, 8 oz
    Organic
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.99
  • Wholly Guacamole Mild Avocado Verde, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Wild Planet Albacore Wild Tuna, 5 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Wild Planet No Salt Added Albacore Wild Tuna, 5 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Wild Planet Skipjack Wild Tuna, 5 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Woodstock Diced Butternut Squash, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.39/oz
  • Woodstock Organic Broccoli Florets, 10 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.69
    $0.57/oz
  • Woodstock Organic California Style Blend Broccoli, Cauliflower & Carrots, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Woodstock Organic Cut Spinach, 10 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.69
    $0.57/oz
  • Woodstock Organic Green Peas, 10 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.69
    $0.57/oz